Eredmények 2019

Revolution Dance Cup:
Ködmön „C” csapat:
  • Beauty and the Beast – Arany minősítés
  • Jive – Arany minősítés
  • Kocsis Karola – Egri Kadosa – Kiemelt arany minősítés
  • Zalasch Kincső – Koczur Őrs – Arany minősítés
  • Végh Alexandra – Egri Zétény – Arany minősítés
Ködmön „D” csapat:
  • Samba – Ezüst minősítés
  • Végh Liliána – Kocsis Ádám – Arany minősítés
Ködmön „B” csapat:
  • Winter Waltz – Ezüst minősítés és koreográfiai különdíj
Ezen a versenyen Külön Díjjal jutalmazták az egyesületet, a kiemelkedő teljesítményükért.



VII. ABIGÉL Országos Minősítő Táncverseny:

Ködmön „C” csapat:
  • Beauty and the Beast – Arany minősítés
  • Jive – Arany minősítés
  • Kocsis Karola – Egri Kadosa – Ezüst minősítés
  • Zalasch Kincső – Koczur Őrs – Ezüst minősítés
  • Végh Alexandra – Egri Zétény – Ezüst minősítés
Ködmön „D” csapat:
  • Samba – Ezüst minősítés
  • Végh Liliána – Kocsis Ádám – Arany minősítés és kategóriai különdíj
Ködmön „B” csapat:
  • Winter Waltz – Ezüst minősítés
Az egyesület ezen a versenyen is elnyerte az Egyesületi Különdíjat, ezen felül Mezei Ágnes Koreográfusi Különdíjat érdemelt ki.



XXVIII. Országos Táncművészeti Fesztivál:

Az egyesület 4 csoporttal és 6 produkcióval képviseltette magát az idei Országos Táncművészeti Fesztiválon. Ezek közül 4 produkció került be a Budapesti döntőbe, ahol az ország legjobbjaival versenyeztek.

Ködmön „C” csapat:
  • Beauty and the Beast – 2. helyezés
  • Jive – 3. helyezés
Ködmön „B” csapat:
  • Winter Waltz – 3. helyezés
Ködmön „A” csapat:
  • Let me entertain you – 3. helyezés
Mezei Ágnes ezen a versenyen is elnyerte a Koreográfusi Különdíjat.



XV. Zempléni Országos Minősítő Táncfesztivál és Koreográfus Verseny:

Ködmön „C” csapat:
  • Beauty and the Beast – Arany minősítés
  • Jive – Arany minősítés
  • Kocsis Karola – Egri Kadosa – 1. helyezés
  • Zalasch Kincső – Koczur Őrs – 2. helyezés
  • Végh Alexandra – Egri Zétény – 3. helyezés
Ködmön „B” csapat:
  • Winter Waltz – Ezüst minősítés
Ködmön „A” csapat:
  • Barna Blanka – Prókai Bence – 2. helyezés